User Acquisition Manager

Zespół: Marketing

Miejsce pracy: Warszawa

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniających małe pomysły w grywalną rzeczywistość, którzy stoją za wydaniem ponad 15 gier mobilnych. Wszystkie zrealizowane projekty pomogły nam się wiele nauczyć – o sobie i branży, której jesteśmy częścią.

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer – mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

ZADANIA:

  • tworzenie planu i strategii działań do płatnych kampanii reklamowych skierowanych na pozyskiwanie użytkowników dla produktów mobilnych (z wykorzystaniem Facebook, Google)
  • współpraca z działem kreatywnym w celu określania charakteru wizualnego kampanii i wdrażanie nowych kreacji graficznych
  • analizowanie i wdrażanie zmian związanych z automatyzacją wokół działań marketingowych
  • nadzorowanie kampanii marketingowych opartych między innymi na pozyskiwaniu użytkownika
  • analizowanie wydajności kampanii oraz jej modyfikacja oparta na pozyskanych danych
  • przeprowadzanie testów A/B kreacji reklamowych
  • raportowanie wyników przeprowadzonych działań w oparciu o dostępne narzędzia
  • poszukiwanie nowych rozwiązań/narzędzi zwiększających efektywność prowadzonych działań
  • utrzymywanie relacji biznesowych z sieciami reklamowymi
  • współpraca z działem produktowym w celu określenia charakteru kampanii pod osiągnięcie KPI produktu

WYMAGANIA:

  • min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-marketingowych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu użytkowników poprzez platformy: Facebook Ads oraz Google Ads
  • umiejętność interpretowania danych oraz optymalizacji działań marketingowych
  • zaawansowana znajomość Google Sheets/Microsoft Excel na potrzeby analizy oraz raportów
  • znajomość trendów i scoring assetów reklamowych
  • bardzo dobre umiejętności analizy danych i optymalizacji założeń marketingowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)

MILE WIDZIANE:

  • znajomość rynku gier mobilnych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu użytkowników poprzez mniejsze sieci reklamowe
  • znajomość Adobe Photoshop w celu samodzielnej kreacji/modyfikacji grafik z dostępnych assetów
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na rynku globalnym (w szczególności USA)
  • doświadczenie w pracy dla agencji reklamowej lub sieci reklamowej
  • znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, TikTok itd) i możliwości wykorzystania ich przestrzeni reklamowej
User Acquisition ManagerZespół: Marketing