Kariera

Technical Artist

Miejsce pracy: Warszawa

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniających małe pomysły w grywalną rzeczywistość, którzy stoją za wydaniem ponad 15 gier mobilnych. Wszystkie zrealizowane projekty pomogły nam się wiele nauczyć – o sobie i branży, której jesteśmy częścią.

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer – mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

Zadania:

  • implementacja oraz rozwijanie shaderów -tworzenie przykładowych materiałów oraz szkolenie artystów z zakresów wykorzystywania przygotowanych narzędzi
  • optymalizacja renderingu pod kątem możliwości które dają urządzenia mobilne
  • ścisła współpraca z artystami, game designerami, programistami i producentem nad kluczowymi elementami wizualnymi
  • współtworzenie dokumentacji technicznej związanej z projektem

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy, przy komercyjnym projekcie desktopowym lub mobilnym
  • doświadczenie przy mobilnych wersjach shaderów
  • znajomość silnika UNITY i/lub Unreal
  • znajomość pipelineu renderingu w silniku Unity i umiejętność tworzenia customowych nowych rozwiązań poprzez skrypty C#
  • dobra, praktyczna znajomość , Cg/HLSL, C# oraz systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość programów – Maya, After Effect, Photoshop i Houdini na poziomie pozwalającym przygotować narzędzia dla artystów
  • umiejętności implementowania shaderów (bezpośrednio w edytorze w Cg/HLSL)
  • doskonałe połączenie umiejętności programistycznych oraz wyczucia artystycznego
  • umiejętność debugowania elementów renderingu na platformie iOS i Android
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2
  • zainteresowanie branżą gier