QA Tester

Zespół: Techniczny

Miejsce pracy: Warszawa

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniających małe pomysły w grywalną rzeczywistość, którzy stoją za wydaniem ponad 15 gier mobilnych. Wszystkie zrealizowane projekty pomogły nam się wiele nauczyć – o sobie i branży, której jesteśmy częścią.

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer – mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

ZADANIA:

  • przeprowadzanie testów prawidłowości przebiegu rozgrywki – między innymi gameplay i balance (testy manualne)
  • przeprowadzanie testów art, audio i FX
  • przeprowadzanie testów sieciowych
  • tworzenie i realizacja test case’ów i test suite’ów oraz czynny udział w omawianiu test planu
  • wykrywanie, weryfikacja, analiza i raportowanie błędów w grze
  • ścisła współpraca z zespołem deweloperów
  • analiza i udzielanie feedbacku dotyczącego różnych elementów gry
  • branie odpowiedzialności za poszczególne obszary w grze

WYMAGANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – testy manualne
  • dobra znajomość technik, metod i narzędzi służących do testowania oprogramowania
  • doświadczenie w pracy z bugtrackerem (np. Jira)
  • znajomość platform mobilnych (iOS / Android)
  • doświadczenie w raportowaniu błędów w oprogramowaniu/grach
  • znajomość silnika Unity
  • zainteresowanie tematyką związaną z procesami produkcji oprogramowania i/lub gier
  • otwartość na nowe wyzwania, chęć rozwoju i nauki
  • samodzielność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
QA TesterZespół: Techniczny