Marketing Specialist

Zespół: Marketing

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniających małe pomysły w grywalną rzeczywistość, którzy stoją za wydaniem ponad 15 gier mobilnych. Wszystkie zrealizowane projekty pomogły nam się wiele nauczyć – o sobie i branży, której jesteśmy częścią.

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer – mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby z szerokim spojrzeniem na budowanie i egzekwowanie kampanii marketingowych The Witcher: Monster Slayer wewnątrz zespołu marketingowego Spokko.

Oczekujemy, że wydałeś/aś już minimum jedną grę pracując na podobnym stanowisku w zespole marketingowym, lub masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy utrzymywaniu gry typu GASS po premierze.

Jeśli nie pracowałeś/aś w branży związanej z grami, ale masz doświadczenie w marketingu produktów i usług, to też chętnie z Tobą porozmawiamy. Zaskocz nas swoja pasją do gier!

Zadania:

  • Projektowanie i egzekucja kampanii marketingowej zgodnie z wyznaczoną strategią
  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji w kampanii
  • Budowanie założeń i ocena merytoryczna wszystkich elementów kampanii pod kątem spójności ze strategią kampanii
  • Badanie rynku i analiza działań konkurencji
  • Nawiązywanie i zarządzanie współpracą z kluczowymi partnerami zewnętrznymi
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za marketing i komunikację w grupie CD Projekt
  • Tworzenie raportów, prezentacji i analiz

Wymagania:

  • Zrozumienie podstawowych KPI w świecie gier mobilnych (na rozmowie musisz być w stanie odpowiedzieć na pytania czym jest, między innymi, DAU, Retencja, LTV i ARPDAU)
  • Umiejętność planowania i egzekucji kampanii marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Inicjatywa, kreatywność oraz umiejętność pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i realizowanych zadań
  • Wiedza na temat internetowych platform reklamowych i zależności pomiędzy kluczowymi wskaźnikami dla kampanii marketingowych

Mile widziane:

  • Chęć uczestnictwa w procesie tworzenia strategii kampanii marketingowej
  • Znajomości pipeline’u user acquisition na platformie mobilnej
Marketing SpecialistZespół: Marketing